Jesteś tutaj: StartAktualnosci

Aktualnosci

Plan warsztatów i zebrania z rodzicami.

Plan warsztatów z zakresu edukacji żywieniowej

"Zdrowie jest w głowie" - zasady zdrowego żywienia.
"E - tam?" - jak czytać etykiety produktów.
i zebrania z rodzicami  dnia 11 grudnia 2018

godzina    adresaci    sala
3 lekcja    klasa 1, 2, 3  wraz z wychowawcami    01
4 lekcja    klasa 4, 5, 6, 7 wraz z nauczycielami    2
5 lekcja    klasa 8 i 3g wraz z nauczycielami    2
1530    wywiadówki w klasach wg planu
1600    warsztaty dla rodziców i wszystkich nauczycieli    2
bezpośrednio po zakończonych warsztatach
spotkanie trójek klasowych z dyrektorem 
w sali nr 7
indywidualne konsultacje nauczycieli

Mikołaj w naszej szkole.

6 grudnia 2018 r. Święty Mikołaj odwiedził uczniów edukacji wczesnoszkolnej w Publicznej Szkole Podstawowej im. ks. Karola Brommera w Zimnicach Wielkich. Tradycyjnie, jak co roku, uczniowie przygotowali się na przybycie niezwykłego gościa. Pięknie udekorowali salę, przygotowali wiersze i piosenki. Dzieci z przejęciem oczekiwały na pojawienie się Mikołaja. Spotkanie było bardzo udane. Każdy uczeń otrzymał słodki upominek, co wzbudziło radość na twarzach dzieci. Mikołaj obiecał, że przyjedzie znowu za rok.

Konkurs recytatorski -wyniki

11 listopada 2018r. obchodzimy stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości.
Aby uczcić tę ważną rocznicę,  6 listopada 2018r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. ks. Karola Brommera w Zimnicach Wielkich uczniowie edukacji wczesnoszkolnej wzięli udział
w V Gminnym Konkursie Recytatorskim pt.” Wiersze na Dzień Niepodległości”.
    Mali artyści recytowali piękne wiersze dotyczące naszej  Ojczyzny.
Zwycięzcami konkursu zostali:
klasa 1
1 miejsce – Sebastian Miklis – PSP Ligota Prószkowska
2 miejsce – Emilia Bartkowiak – PSP Prószków
3 miejsce – Oliwia Hergesell – PSP Zimnice Wielkie

Czytaj więcej: Konkurs recytatorski -wyniki

Dzień Eduklacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej, potocznie zwany Dniem Nauczyciela, oficjalnie świętujemy czternastego października. W naszej szkole święto uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły obchodziliśmy dzisiaj. Pierwszoklasiści, przez ceremonię ślubowania, w obecności całej społeczności szkolnej i wzruszonych rodziców, stali się pełnoprawnymi uczniami szkoły podstawowej. Towarzyszyły temu występy pierwszo-, drugo- i trzecioklasistów. Następnie Pan Dyrektor przyznał nagrody najbardziej zasłużonym nauczycielom. Była to sympatyczna i wesoła uroczystość.

Ankieta Cyfrowobezpieczni.

Zwracamy uwagę, że ankieta jest w kilku wersjach - inny link jest dla rodziców, inny dla nauczycieli, a inny dla uczniów. Ważne jest również by zwrócić uwagę na etap szkolny na jakim znajdują się badani uczniowie oraz nauczyciele. Odmienne są również ankiety dla rodziców w zależności od tego na jakim etapie nauki znajduje się ich dziecko.

SZKOŁA PODSTAWOWA klasy 1-3

Czytaj więcej: Ankieta Cyfrowobezpieczni.

Mistrzostwa powiatu- biegi przełajowe.

 

28 września na stadionie szkolnym w Ozimku odbyły się biegi przełajowe uczniów szkół podstawowych i gimnazjum. Nasza szkołę reprezentowało 11 uczniów. Laura Jaros, Samuel Gurrbierz, Jakub Konieczko, Zuzanna Broy, Agata Gajda, Kinga Grund, Thomas Przywara, Aleksander Gajda, Broj Patrycja, Wiktor Domogała i Aleksaner Pudełko. Biegi zostały podzielone na kategorie. W kategorii dziewcząt klasy: IV i V - 1000m, VI -1000m, VII- 1500m , VIII- 1500m i IIIg -1500m. W kategorii chłopców klasy: IV i V -1500m, VI -1500m, VII- 2000m , VIII -2000m i IIIg -2000m. W tym roku na starcie zgromadziło się prawie 300 zawodników. Pogoda była wymarzona a to z kolei zapowiadało zacięta

Czytaj więcej: Mistrzostwa powiatu- biegi przełajowe.
Free business joomla templates
facebook