Jesteś tutaj: StartAktualnosciPożegnanie pana Dyrektora

Pożegnanie pana Dyrektora

Bieżący rok szkolny obfitował w ważne dla nas wydarzenia bardziej, niż poprzednie lata pracy szkoły. Szkoła się zmienia: do historii przechodzi gimnazjum, po raz pierwszy odbywa się egzamin ósmoklasisty, odchodzą dobrze znani i kochani nauczyciele, a za to pojawiają się nowi. Jednak jest pewne wydarzenie, które wspominamy i będziemy wspominać ze szczególnym wzruszeniem. We wtorek 20 listopada 2018 roku odbyło się w Publicznej Szkole Podstawowej uroczyste pożegnanie Pana Dyrektora Krzysztofa Cebuli, który został wybrany Burmistrzem Miasta i Gminy Prószów. Uczniowie przygotowali wzruszający program artystyczny, którym wraz z Gronem Pedagogicznym
i Pracownikami Szkoły i przedstawicielami Rady Rodziców pragnęli podziękować Panu Dyrektorowi za

Jego wieloletnią pracę i za to, że był wspaniałym kapitanem, tego trudnego w sterowaniu statku, jakim jest szkoła. Dziękujemy raz jeszcze i życzymy wszelkiej pomyślności na obejmowanym stanowisku.

Free business joomla templates
facebook