Jesteś tutaj: StartAktualnosciMiło sobie poczytać

Miło sobie poczytać

Miło sobie poczytać
Pierwszy raz uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks. Karola Brommera w Zimnicach Wielkich przystąpili do akcji propagowania czytelnictwa oraz jednoczesnego bicia rekordu w masowym czytaniu w jednym momencie. Na Sali gimnastycznej zgromadziła się cała społeczność szkolna. W naszej szkole 7 czerwca 2019r.o godz. 10.20, w miłych, niecodziennych, okolicznościach wspólnie czytali Pani Dyrektor szkoły, nauczyciele, pracownicy i oczywiście uczniowie. Jaki będzie wynik akcji czytelniczej „Jak nie czytam, jak czytam” w skali kraju dowiemy się od organizatorów (czasopismo „Biblioteka w szkole”) w czasie wakacji. Czytanie na zawsze kojarzyć nam się będzie z czymś przyjemnym, relaksem, wolnym czasem i rozrywką.

Free business joomla templates
facebook