Jesteś tutaj: StartAktualnosciRozpoczęcie roku szkolnego.

Rozpoczęcie roku szkolnego.

 

W tym roku rozpoczęcie odbyło się nieco później bo 2 września. Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny mszą świętą. Po udaniu się do szkoły pogoda zaczęła się zmieniać i po raz pierwszy od 20 lat inauguracja rozpoczęła się w sali gimnastycznej. Pani dyrektor Alicja Badura bardzo serdecznie przywitała uczniów a w szczególności uczniów I klasy i przybyłych gości z panem burmistrzem i księdzem na czele. Po wprowadzeniu pani dyrektor głos zabrał pan burmistrz, który powiedział bardzo ważne i jakże istotne zdanie" nikt nie dostaje wiedzy w spadku, wiedzy nie da się kupić wiedzę trzeba samemu zdobyć" Następnie pani dyrektor z panem burmistrzem wręczali " rogi obfitości pierwszoklasistom. W tym roku szkolnym naukę w pierwszej klasie rozpoczęło 14 uczniów. Po pamiątkowych zdjęciach uczniowie rozeszli się do swoich klas.

Free business joomla templates
facebook