Jesteś tutaj: StartAktualnosciBezpłatne szkolenia komputerowe

Tematy szkoleń:

• Kultura w sieci

• Rodzic w Internecie

• Tworzę własną stronę internetową (blog)

• Działam w sieciach społecznościowych

• Mój biznes w sieci

• Moje finanse i transakcje w sieci

• Rolnik w sieci.

Szkolenie skierowane jest zarówno do osób, które korzystają z komputera, jak i dla tych, którzy dotychczas z komputerem nie mieli do czynienia.

Osoby, które jako pierwsze zgłoszą się do udziału w szkoleniach otrzymają prezenty: pendrive o pojemności 32 GB, torbę, smycz, długopis.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE i ZAPISY:

Telefon: (77) 40 13 718

www.proszkow.pl, www.fleximind.pl

Szkolenia będą realizowane w okresie I 2020 – III 2020 r.

Rekrutacja przebiega na bieżąco.

Do udziału w szkoleniach mogą zgłaszać się mieszkańcy gminy Prószków, którzy ukończyli 25 lat:

• jako osoby indywidualne,

• jako grupy zorganizowane: organizacje pozarządowe, mieszkańcy jednego sołectwa, rodzice uczniów danej szkoły, pracownicy jednej instytucji / firmy itp.

Przewidziane są szkolenia:

• grupowe - grupa liczy do 12 osób,

• indywidualne – prowadzone w miejscu zamieszkania osób mających ograniczone możliwości w poruszaniu się.

Szkolenia z każdego tematu realizowane będą podczas trzech spotkań, każde po 240 minut zegarowych.

Zajęcia będą odbywać się na terenie gminy Prószków w dni robocze i soboty, w godzinach przed- i popołudniowych.

Terminy i godziny szkoleń zostaną dopasowane do preferencji uczestników i uczestniczek.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE i ZAPISY:

Telefon: (77) 40 13 718

www.proszkow.pl, www.fleximind.pl