Jesteś tutaj: StartAktualnosciBezpiecznie na wsi mamy upadkom zapobiegamy- kurs dla dzieci

Bezpiecznie na wsi mamy upadkom zapobiegamy- kurs dla dzieci

Dzień dobry,

Oddział Regionalny KRUS w Opolu w załączeniu przesyła informację o możliwości udziału dzieci w kursie e-learningowym - ,,Bezpiecznie na wsi mamy upadkom zapobiegamy”, w którym można wylosować atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w losowaniu nagród należy:

1) zrealizować kurs dostępny pod adresem: prewencja.krus.gov.pl  i  rozwiązać kończący go test,

2) pobrać certyfikat ukończenia kursu oraz formularz zgłoszeniowy i zapisać dokumenty w formacie PDF,

3) przesłać certyfikat oraz formularz na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do dnia 30 września 2020 r.

Pozdrawiam,

Małgorzata Malinowska