Jesteś tutaj: StartAktualnosciWspominajcie nas dobrze!

Wspominajcie nas dobrze!

26 czerwca 2020 mieliśmy nietypowe zakończenie roku szkolnego2019/2020. Nie było ono uroczyste jak do tej pory. Uczestniczyli w nim m.in. uczniowie klasy VIII wraz z rodzicami, pani dyrektor, niektórzy nauczyciele, pracownicy obsługi szkoły, przedstawiciele Rady Rodziców.
Ten rok nas zaskoczył. Z powodu pandemii wszyscy  przeszliśmy niełatwą drogę. Dziś na finiszu jesteśmy mądrzejsi i bogatsi o nowe doświadczenia w nauczaniu zdalnym.
Tego dnia pożegnaliśmy  panią Krystynę Skórską - wieloletnią i lubianą nauczycielkę naszej szkoły, która odeszła na emeryturę. Podziękowania za wzorową pracę odebrały również panie sprzątaczki: Irena Wicher i Krystyna Saft – już emerytki. Z kolei pan Mieczysław Szumny został doceniony za rok pracy w naszej szkole jako nauczyciel języka angielskiego.


Pani dyrektor Alicja Badura przypomniała osiągnięcia ósmoklasistów w nauce, z kolei pan Joachim Wocka pogratulował sukcesów najlepszym sportowcom. W imieniu uczniów klasy VIII pożegnała się z nami Agata Linkowska (tekst przemówienia w linku poniżej szczególnie dla tych, którzy nie mogli jej wysłuchać na żywo). „Jesteście świetną klasą, którą wspominam ze wzruszeniem – powiedziała klasie ósmej wychowawczyni pani Jolanta Drwięga. Przed oczami przesuwają mi się kadry z filmu, który razem kręciliśmy przez pięć lat, a jest ich wiele: zabawa z armatkami wodnymi w Energylandii, wycieczka rowerowa i piknik na Bożej Głowie, pełne magii spotkania wigilijne i niecierpliwe oczekiwanie na prezenty, które sobie przygotowywaliśmy, ciasteczka z wróżbami andrzejkowymi, piękne gazetki klasowe, w których prześcigaliście się w pomysłach… Jestem z Was bardzo dumna.” Wszyscy absolwenci otrzymali świadectwa ukończenia szkoły, a ich rodzice podziękowania za to, iż angażowali się w życie klasy, współpracowali ze szkołą i nie żałowali czasu na wychowanie dzieci.
To zakończenie roku szkolnego zapisało się w historii naszej szkoły jako wzruszające spotkanie pełne pięknych wspomnień ludzi, którzy przeżyli ze sobą wiele dobrych lat.

Free business joomla templates
facebook