Jesteś tutaj: StartAktualnosciKomunikat

Komunikat

Szanowni Państwo
W związku z potwierdzonym przypadkiem koronawirusa u jednego z nauczycieli uczących w naszej szkole, informuję, że , do dnia 12.10.2020 r. włącznie uczniowie klasy 6 i 8 zostają objęci NADZOREM EPIDEMIOLOGICZNYM.
W następującej sytuacji, zgodnie z wytycznymi Sanepidu oraz po konsultacji z organem prowadzącym podjęta została decyzja, że na ten jeden dzień uczniowie klasy 6 i klasy 8 przyjdą na zajęcia stacjonarne w szkole, ale nie będą opuszczali swoich sal nawet na przerwę. Objęcie ich nadzorem epidemiologicznym, wiąże się z ograniczeniem wszelkich kontaktów tych dzieci z innymi osobami, poza tymi, z którymi uczeń mieszka lub kontaktuje się w swojej klasie.
Proszę starannie obserwować stan zdrowia dziecka i zgłaszać wszelkie niepokojące objawy lekarzowi pierwszego kontaktu.

Uczniowie pozostałych klas, mają lekcje w trybie stacjonarnym, tak jak dotychczas.


Z poważaniem
Alicja Badura
dyrektor PSP Zimnice Wielkie.

Free business joomla templates
facebook