Jesteś tutaj: StartAktualnosciOgłoszenie

Ogłoszenie

Ogłoszenie
    W związku z dynamicznym rozwojem epidemii wirusem Sara-CoV-2 na terenie miasta Opola oraz powiatu opolskiego Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Opolu wnosi o ścisłe respektowanie obowiązku zakrywania ust oraz nosa przez uczniów we wszystkich przestrzeniach wspólnych szkoły.
    Pracownicy szkoły zobowiązani są do zasłaniania ust oraz nosa lub też utrzymania bezpiecznego dystansu od innych min. 2 m.  Stanowczo rekomenduje się zarówno stosowanie osłony na twarz jak i dystansu przy kontakcie z uczniami oraz innymi pracownikami szkoły.  Zabezpieczenie w postaci przyłbicy nie będzie uznawane jako wystarczająca ochrona przed zakażeniem.


Alicja Badura
Dyrektor PSP w Zimnicach Wielkich

Free business joomla templates
facebook