Jesteś tutaj: StartAktualnosciFerie po królewsku

Ferie po królewsku

Szanowni Państwo, 

 

 

Trwa nasza akcja "Ferie po królewsku online w Rezydencjach Królewskich"

 

Spacery po muzeach i bajki czekają na widzów na stronach internetowych i w mediach społecznościowych, jak i wiele innych atrakcji przygotowanych przez Rezydencje Królewskie. Są też konkursy i inne aktywności do których chcemy serdecznie zaprosić! 

 

???????? Królewski teledysk 

 

 

Z nowym tygodniem ruszyły warsztaty muzyczne Piotra Rubika i tu chcemy zaprosić wszystkich uczniów do wspólnego nagrania Królewskiego teledysku do piosenki Piotra Rubika pt. Niech mówią, że to nie miłość w ramach cyklu Muzyczne spacery po Królewskich Rezydencjach. 

 

Jeżeli lubicie śpiewać i chcecie wziąć udział we wspólnej akcji to prześlijcie nam filmik z Waszym wykonaniem piosenki Niech mówią, że to nie miłość na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , zgodnie z Regulaminem opublikowanym na stronie https://www.zamek-krolewski.pl/zwiedzanie/aktualnosci/ferie-po-krolewsku

 

 Konkurs plastyczny!

 

Chcielibyście zostać królem lub królową ? Jak to zrobi?
Najprościej wziąć udział w naszym konkursie „Moje królestwo”!
Zaprezentujcie nam siebie w roli króla lub królowej i poproście swoich rodziców / opiekunów o wysłanie Waszej pracy w komentarzu pod tym postem, wraz z podaniem Waszego wieku.
Technika jest dowolna: użyjcie kredek, flamastrów, farb plakatowych albo akwarelowych, kolorowego papieru, bibułek lub plasteliny, a przede wszystkim – nieograniczonej fantazji. Możecie narysować swoje królewskie podobizny na tle wymarzonych zamków, w trakcie typowych zajęć monarchy albo… To już zostawiamy Waszej wyobraźni.

 Czekamy na Wasze pomysły do 15 stycznia włącznie, a na Was z kolei czekają wspaniałe nagrody ufundowane przez muzea biorące udział w akcji Ferie po królewsku online w siedmiu Rezydencjach Królewskich:
Zamek Królewski w Warszawie, Muzeum 
Łazienki Królewskie w Warszawie, Muzeum Zamkowe w Malborku, Muzeum Okręgowe w Sandomierzu, 

Muzeum Narodowe w Lublinie i  Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka, m.in.:

iście królewskie wersje gier Monopoly i Memory, plecaki-worki, wspaniałe publikacje edukacyjne i zaproszenia na rodzinne zwiedzanie tych wyjątkowych rezydencji.

 

Szczegóły na stronie: 

https://www.facebook.com/zamek.krolewski.warszawa/posts/3905113552832126 

https://www.zamek-krolewski.pl/zwiedzanie/aktualnosci/moje-krolestwo?fbclid=IwAR0noekoSD_LUr1IMUra3cb8GLCmQ9TDrWm-vImBcWiVjYLtl_I1g5yUJGQ 

 

W załączeniu przesyłamy pełną informację o projekcie Ferie po królewsku online w Rezydencjach Królewskich. 

 

 

Free business joomla templates
facebook