Jesteś tutaj: StartArchiwum ArchiwumAktualnosci Caritas

Caritas

W ramach corocznej akcji "I Ty możesz zostać św. Mikołajem" zorganizowano zbiórkę darów, które przeznaczono dla Domu Małego Dziecka w Kłodzku. Placówka ta jest prowadzona przez siostry zakonne i znajdują sie w niej dzieci do 8 roku życia. Już trzeci raz z rzędu siostry osobiście przyjechały do naszej szkoły, by dary odebrać i podziękować dzieciom ich rodzicom za otrzymane prezenty. Były bardzo wdzięczne Panu Dyrektorowi  za   umożliwienie zbiórki na terenie Zespołu Szkół  w Zimnicach Wielkich i stwierdziły, że nasza szkoła jest jedyną z która siostry maja tak bliski i serdeczny kontakt.

I co najważniejsze, cała ta akcja działa na korzyść wszystkich uczniów.
Jako koordynator, przedsięwzięcia dziękuję wszystkim za zaangażowanie niesie pomocy szczególnie tym, którzy jej najbardziej potrzebują.

opiekun SKC mgr. Róża Jaros