Jesteś tutaj: StartNauczycieleGrono pedagogiczne

Grono Pedagogiczne

W naszej szkole pracują nauczyciele:

Imię nazwisko nauczane przedmioty kontakt
  j. angielski
Martyna Wieczorek edukacja wczesno-szkolna
Regina Cebula edukacja wczesno-szkolna, logopeda
Anna Włodarczyk j. niemiecki, j. mniejszości narodowej, historia i kulktura Niemiec   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Krystyna Dubik historia, wos, muzyka, sztuka
Anna Murzyn j.niemiecki

Aniceta Bobra j. polski

Dominika Kremer edukacja wczesno-szkolna,
Krystyna Skórska sztuka, przyroda, plastyka, technika, biblioteka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Weronika Pawleta j. niemiecki
Żaneta Widera edukacja wczesno-szkolna,
Joachim Wocka   fizyka, informatyka, wf Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.