Jesteś tutaj: StartNauczycieleGrono pedagogiczne

Grono Pedagogiczne

W naszej szkole pracują nauczyciele:

Imię nazwisko nauczane przedmioty kontakt
Alicja Badura matematyka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Aniceta Bobra język polski, zajęcia wyrównawcze z języka polskiego, świetlica   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Ida Bojarska psycholog

Regina Cebula edukacja wczesno-szkolna, logopeda, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Jolanta Drwięga j. polski

Krystyna Dubik historia, wos, muzyka, wychowanie do życia w rodzinie, zajęcia korekcyjno- kompensacyjne   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Anna Włodarczyk

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Weronika Pawleta j. niemiecki, język mniejszości narodowej-niemiecki, własna historia i kultura Niemiec, świetlica   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 Krystyna Skórska przyroda, plastyka, technika, zajęcia artystyczne ,biblioteka

Beata Stadnik matematyka, informatyka, zajęcia wyrównawcze z matematyki;

Żaneta Widera  edukacja wczesno-szkolna,język mniejszości narodowej niemiecki, zajęcia korekcyjno -kompensacyjne;   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Martyna Wittek edukacja wczesno-szkolna, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne;   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Anna Włodarczyk j. niemiecki, j. mniejszości narodowej, włąsna historia i kulktura Niemiec, rewalidacja

Ewa Wiśniewska chemia, biologia, geografia, edukacja  dla bezpieczeństwa,świetlica

Joachim Wocka fizyka, informatyka, wf